Si-te-instalohen-Reklamat-Adsense-dhe-tjera-ne-Wordpress

Si te instalohen Reklamat Adsense dhe tjera ne WordPress

Website: , Shkarkime te ndryshme Fajle dhe Game Hacks.
Si te instalohen Reklamat Adsense dhe tjera ne WordPress
Reklamat ads mund ti instaloni ne worpress dhe bloge tjera duke shiquar videot tona ne youtube.
Keni disa opcione qe mund ti perdorni me wordpress.
keni instalim te reklames nepermes theme option
keni EDITOR po ashtu permes plugins si dhe duke perdorur widget area ne wordpress.
Pra keni disa mundesi per instalim te reklamave tuaja ne website te ndryshme.
Mos harroni se duke perdorur PHP EDITOR mund edhe te gaboni dhe qe theme mos te funksionoj per te funksionuar prap ju duhet te kyqeni ne hosting tuaj dhe shkoni ne file manager aty mund te largoni fajlen prap qe theme te kthehet mbrapsht ose duke perdorur filezilla qe te beni ndryshime.
Mnyra me e mir per instalim te reklames eshte duke perdorur widget ajo eshte metod me e thjesht nga tjerat dhe me e kollajshme per perdorim.
Kto jan mnyrat se Si te instalohen Reklamat Adsense dhe tjera ne WordPress
SUBSCRIBE!

PlayList:
▶ Google Adsense Tutorials ne シ €SHQIP$

☛ Dezajne Uebsajtesh dhe Bloge te Ndryshme ☚

💲 Paypal,Payoneer dhe Llogari Bankare – Keshilla Shqip 💰

≧◉◡◉≦ Rrjetet Sociale dhe SEO – Video Keshilla ne Shqip ≧◉◡◉≦

👉 Website Traffic – Si te arrish sa me shume Vizitor – Videos

PPC – CPA, PPV etj… Video keshilla ne Shqip!

Video tjera – Te perziera – Keshilla ne Shqip

Bashkohuni ne Facebook Grupin tone qe kemi krijuar me Poshte:

FB FanPage:
Faleminderit per Viziten tuaj, Ju Lutem Beni Like,Share dhe SUBSCRIBE videot tona qe kto Video tu ndihmojn edhe te tjereve.